NEO Gamma

Podejrzewam, że jeszcze minie ładnych kilka lat i może wtedy zobaczymy roboty w naszych domach. W bardzo bogatych domach… Pomijając kwestię kosztów. Widzę…

Podejrzewam, że jeszcze minie ładnych kilka lat i może wtedy zobaczymy roboty w naszych domach. W bardzo bogatych domach…

Pomijając kwestię kosztów. Widzę ich jako świetnych pomocników osób starszych, którzy nie mają w życiu lekko.

https://x.com/1x_tech/status/1893012909082714299

Potrzebujesz pomocy przy Smart Home lub elektryce?

Usługi, instalacje i bezpłatną wycenę prowadzę pod marką TECH.WILDE.